Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.
Moderné technológie slúžia v jedinečnom prekladisku vagónov na Slovensku

Moderné technológie slúžia v jedinečnom prekladisku vagónov na Slovensku

Nielen nadšencom vláčikov hovoria niečo širokorozchodné koľajnice, alebo tie s európskym rozmerom. Vybrali sme sa na hranice Slovenska s Ukrajinou, alebo inak povedané, aj na koniec Európskej únie. A nie náhodou. Kto by to nevedel, v Čiernej nad Tisou, sú oba rozmery týchto koľajníc pokope a nielen to. Sú tu vďaka tomu aj prekladiská, kde sa prekladá tovar práve z vagónov širokorozchodných do tých európskych. Slúžia na to zaujímavé prekladiská. My sme si vybrali to najmodernejšie, ktoré funguje pomocou technológií.

 

Celý článok si môžete prečítať TU

Celú reportáž si môžete pozrieť TU 

Ozvite sa nám! Ozvite sa nám! Zákaznícky servis

Kontakty

Opýtajte sa nás

Zaškrtnutím tohto políčka vyjadrujem ako dotknutá osoba súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov na účel vybavovania svojho dopytu adresovaného prevádzkovateľovi Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s. Informačné povinnosti a ďalšie fakty o spracúvaní osobných údajov sú uvedené na www.zscargo.sk/oou v dokumente „Politika ochrany osobných údajov“.

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.

Drieňová 24 820 09 Bratislava
IČO: 35914921 IČ DPH: SK2021920065 OR: Okresný súd Bratislava 1,
Oddiel Sa, vložka č. 3496/B