Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.
Oznam pre zákazníkov

Oznam pre zákazníkov

Vážení obchodní partneri a zákazníci,

na základe získanej informácie o zmene obchodnej politiky talianskeho dopravcu Mercitalia Rail (MIR), sme nútení pristúpiť k úprave obchodných a prepravných podmienok pri prepravách s týmto dopravcom. V najbližšej dobe bude pre zásielky do Talianska vydaný Zákaz nakládky (ZAN).

Od dátumu vydania ZAN-u , bude ďalšia preprava povolená len na základe uzatvorenej Prepravno-obstaravateľskej zmluvy, v ktorej budú uvedené paušálne poplatky za použitie vozňov ZSSK CARGO smerujúce do Talianska, ktoré bude povinný uhradiť odosielateľ zásielky.

Zákazníci a obchodní partneri majú možnosť požiadať o kompenzáciu spoločnosť MIR.

Ospravedlňujeme sa všetkým zákazníkom za vzniknutú situáciu, ktorú však spoločnosť ZSSK CARGO nevie ovplyvniť.

Ozvite sa nám! Ozvite sa nám! Zákaznícky servis

Kontakty

Opýtajte sa nás

Zaškrtnutím tohto políčka vyjadrujem ako dotknutá osoba súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov na účel vybavovania svojho dopytu adresovaného prevádzkovateľovi Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s. Informačné povinnosti a ďalšie fakty o spracúvaní osobných údajov sú uvedené na www.zscargo.sk/oou v dokumente „Politika ochrany osobných údajov“.

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.

Drieňová 24 820 09 Bratislava
IČO: 35914921 IČ DPH: SK2021920065 OR: Okresný súd Bratislava 1, Oddiel Sa, vložka č. 3496/B