Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.
Oznam pre zákazníkov

Aktuality

Galéria

Oznam pre zákazníkov

Vážený obchodný partner,

 

z dôvodu nadchádzajúcich Veľkonočných sviatkov registrujeme pokles záujmu o nakládku  a pristúpili sme k dočasnej redukcii výkonov v oblasti prepráv jednotlivých vozňových zásielok. Z tohto dôvodu v období od 9. apríla 2020, 00:00 hod. do 19. apríla 2020, 23:59 hod. dôjde k redukcii Mn vlakov. Na zvoz a rozvoz ucelených vlakov prostredníctvom Mn vlakov budú v opodstatnených prípadoch udeľované výnimky.  

 

  • Jednotlivé vozňové zásielky, podávané na prepravu z miest hromadnej nakládky v Pn vlakoch, budú prijímané na prepravu.
  • Obmedzenia sa vzťahujú na Mn vlaky, ktorých vozba si bude vyžadovať samostatné nástupy HDV, vlakových čiat a rušňovodičov. Tam kde by mala preprava pokračovať Mn vlakom, ktorý je zabezpečovaný hviezdicovou obsluhou prostredníctvom posunujúcej zálohy, ktorá je v príslušnej zmene obsadená, je vozba takéhoto Mn vlaku možná.
  • V prípade nahromadenia záťaže na Mn vlak vo vlakotvornej stanici alebo vo východiacej stanici, budú priebežne povoľované výnimky.
  • V prípade nahromadenia dovozných zásielok v uzlových staniciach je možné požiadať o udelenie výnimky po dohode so zákazníkom.

 

Kontaktné údaje pre udelenie výnimky:

mail: prepravny.dozorcargo@zscargo.sk

tel: 055/229 5488

Prihláste sa na odber noviniek ! Ozvite sa nám! Newsletter

Kontakty

Opýtajte sa nás

Zaškrtnutím príslušného políčka súhlasím, ako dotknutá osoba, so spracúvaním osobných údajov v zmysle priloženého znenia súhlasu.

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.

Drieňová 24 820 09 Bratislava
IČO: 35914921 IČ DPH: SK2021920065 OR: Okresný súd Bratislava 1,
Oddiel Sa, vložka č. 3496/B