Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.
Schválený hospodársky subjekt (AEO)

Aktuality

Galéria

Schválený hospodársky subjekt (AEO)

ZSSK CARGO získalo 26.6.2018 status schváleného hospodárskeho subjektu (slov. skratka SHS, angl. Authorised Economic Operators – skratka AEO), ktorý zabezpečuje medzinárodný obchod s ľahko rozpoznateľnou známkou kvality – povolením AEO. Povolenie AEO indikuje, že jeho držiteľ je bezpečným článkom medzinárodného dodávateľského reťazca. ZSSK CARGO ako držiteľ povolenia AEO je preverený zo strany colných orgánov, ktoré osvedčili, že naše vnútorné kontrolné mechanizmy, finančné zdravie, colné postupy, fyzická bezpečnosť tovaru počnúc od výroby cez skladovanie po prepravu, vyhovujú bezpečnostným a/alebo colným požiadavkám. Okrem prestížneho postavenia sú držiteľovi povolenia AEO colnými orgánmi poskytované výhody pri colnom konaní. Povolenie AEO vydané v ktoromkoľvek členskom štáte je platné v celej Európskej únii a nemá obmedzenú časovú platnosť.

Schválený hospodársky subjekt (SHS/AEO) 

Prihláste sa na odber noviniek ! Ozvite sa nám! Newsletter

Kontakty

Opýtajte sa nás

Zaškrtnutím príslušného políčka súhlasím, ako dotknutá osoba, so spracúvaním osobných údajov v zmysle priloženého znenia súhlasu.

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.

Drieňová 24 820 09 Bratislava
IČO: 35914921 IČ DPH: SK2021920065 OR: Okresný súd Bratislava 1,
Oddiel Sa, vložka č. 3496/B