Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.
Železnica pre deti vo Vrútkach 2018

Železnica pre deti vo Vrútkach 2018

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a. s. Vás pozýva na podujatie ŽELEZNICA PRE DETI, ktoré je organizované pri príležitosti Medzinárodného dňa detí. Bude sa konať v dňoch 02. - 03.06.2018 v čase od 8.00 do 18.00 v priestoroch Rušňového depa vo Vrútkach.

Počas tohto podujatia môžete vidieť:

  • výstavu historických aj moderných rušňov
  • modelové koľajisko Klubu železničných modelárov z Vrútok
  • výstavu historickej hasičskej techniky
  • ukážky činnosti hasičov a policajtov
  • ďalšie atrakcie pre deti 

Viac informácií nájdete na: www.vyhrevna-vrutky.sk alebo www.facebook.com/zsskcargo

Ozvite sa nám! Ozvite sa nám! Zákaznícky servis

Kontakty

Opýtajte sa nás

Zaškrtnutím tohto políčka vyjadrujem ako dotknutá osoba súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov na účel vybavovania svojho dopytu adresovaného prevádzkovateľovi Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s. Informačné povinnosti a ďalšie fakty o spracúvaní osobných údajov sú uvedené na www.zscargo.sk/oou v dokumente „Politika ochrany osobných údajov“.

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.

Drieňová 24 820 09 Bratislava
IČO: 35914921 IČ DPH: SK2021920065 OR: Okresný súd Bratislava 1,
Oddiel Sa, vložka č. 3496/B