Záverečné a seminárne práce

iconZáverečné a seminárne práce

Pracujete na projekte, píšete seminárku alebo záverečnú prácu? Vieme vám s tým pomôcť. Radi vám poskytneme študijné materiály či odbornú konzultáciu.

V prípade, že je téma vašej práce alebo projektu zameraná na železničnú dopravu, umožňuje vám to profesijne sa profilovať už počas štúdia. Ak ZSSK CARGO požiadate o odbornú výpomoc, môžete sa zároveň oboznámiť s našou spoločnosťou, čo budeme považovať za veľkú prednosť, keď sa u nás po škole rozhodnete zamestnať.

Najčastejšie sa na nás obracajú študenti, ktorých zaujímajú technológie v železničnej nákladnej preprave, naše stroje a rušne, otázky ekológie, ekonomické ukazovatele a štatistiky v železničnej preprave tovarov, problematika prepravy nebezpečných tovarov a pod.

Ak máte aj vy záujem o takýto druh spolupráce, vyplňte pripojenú žiadosť a odošlite ju mailom na gergelyova.zuzana@zscargo.sk.

Priložené súbory: