Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.
Aktuálna situácia na SK-UA železničných hraničných priechodoch

Aktuality

Aktuálna situácia na SK-UA železničných hraničných priechodoch

Situácia na oboch slovensko-ukrajinských železničných hraničných priechodoch je pre nákladnú dopravu stále prevádzkovo plynulá. Napriek prebiehajúcemu vojenskému konfliktu, tovarové toky z Ukrajiny na Slovensko prúdia bez obmedzení. Z Ukrajiny k nám smeruje predovšetkým železná ruda z Poltavskej oblasti a z oblasti Krivého Rogu, v opačnom smere zo Slovenska na Ukrajinu sú tovarové toky podstatne nižšie.
Pre spracovanie aktuálne výrazne väčších objemov železnej rudy na tratiach Ukrajinských železníc boli na prekladisku v Čiernej nad Tisou nasadené maximálne technické, technologické a personálne kapacity.

Galéria

Prihláste sa na odber noviniek ! Ozvite sa nám! Newsletter

Kontakty

Opýtajte sa nás

Zaškrtnutím príslušného políčka súhlasím, ako dotknutá osoba, so spracúvaním osobných údajov v zmysle priloženého znenia súhlasu.

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.

Tomášikova 28B 821 01 Bratislava
IČO: 35914921 IČ DPH: SK2021920065 OR: Okresný súd Bratislava 1,
Oddiel Sa, vložka č. 3496/B