Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.
PF 2022

Aktuality

PF 2022

Vážení obchodní partneri, milí kolegovia a priatelia!

Vianočné sviatky majú to čaro, že do našich domovov vnášajú akúsi slávnostno-tajomnú atmosféru, o ktorú sa delíme so svojimi najbližšími. Veríme, že aj v týchto neľahkých časoch, ich prežijete v láske a zdraví a užijete si vzájomnú blízkosť svojej rodiny. Nech sa Vám počas sviatkov podarí zabudnúť na všetky starosti, načerpáte čo najviac energie z toho najobyčajnejšieho ľudského porozumenia a aspoň na chvíľku zažijete ten pomyselný pokoj v duši!

Máme za sebou náročný rok a preto Vám všetkým v jeho závere chceme poďakovať za spoluprácu. Ďakujeme Vám za to, že ste nás podržali aj v týchto ťažkých časoch a chceme deklarovať, že naša spoločnosť je pripravená poskytovať svoje služby v nasledujúcom roku ešte kvalitnejšie.

Končí sa aj európsky rok železníc (EYR 2021), a tak si spoločne zaprajme, aby aj Slovensko stihlo naskočiť do „vlaku ekologickej  modernizácie“, keďže ten už stojí na jednej z posledných zastávok.

Do nového roka si spoločne prajme, trošku neskromne, aby sme mali všetkého „veľa“. Veľa zdravia, lebo to je tá najvzácnejšia komodita, ale aj veľa optimizmu a úsmevov.

A samozrejme – veľa prevezených tovarov a dobre vykonanej práce, aby sme aj takto o rok mohli skonštatovať, že „rok 2022 bol opäť o niečo lepší!“

Galéria

Prihláste sa na odber noviniek ! Ozvite sa nám! Newsletter

Kontakty

Opýtajte sa nás

Informačná povinnosť k službe Infoservis "Opýtajte sa nás"

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.

Tomášikova 28B 821 01 Bratislava
IČO: 35914921 IČ DPH: SK2021920065 OR: Mestský súd Bratislava III,
Oddiel Sa, vložka č. 3496/B