Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.
TOP MANAŽMENT 2021

Aktuality

TOP MANAŽMENT 2021

9. novembra sa v bratislavskom hoteli Carlton konala konferencia TOP MANAŽMENT 2021, ktorá už tradične predchádza slávnostnému galavečeru, na ktorom sa udeľujú prestížne výročné ceny týždenníka TREND za mimoriadne podnikateľské úspechy. V diskusnom paneli, venovanému jednej z aktuálnych tém, ktorá rezonuje v slovenskom podnikateľskom prostredí, aktívne participoval i predseda predstavenstva ZSSK CARGO Ing. Roman Gono. Spolu s ostatnými pozvanými hosťami diskutovali o tom, aké je to pracovať pre štát: hovorilo sa o podnikateľských výzvach, transfere svojich skúseností zo súkromnej do verejnej sféry, o osobnej motivácii pre zmenu svojho pôsobenia, hodnotových i ekonomických ukazovateľoch profesijného úspechu, ako aj o víziách spoločností, na čele ktorých sa ocitli. V súvislosti so ZSSK CARGO sa neobišla ani téma jej reštrukturalizácie a s ňou spojeného ozdravného plánu, ako aj vplyvu politických rozhodnutí na komplexné procesy v našej spoločnosti.

Foto: Matej Kalina/Trend

Galéria

Prihláste sa na odber noviniek ! Ozvite sa nám! Newsletter

Kontakty

Opýtajte sa nás

Informačná povinnosť k službe Infoservis "Opýtajte sa nás"

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.

Tomášikova 28B 821 01 Bratislava
IČO: 35914921 IČ DPH: SK2021920065 OR: Mestský súd Bratislava III,
Oddiel Sa, vložka č. 3496/B