Vitajte medzi nami!

Vitajte medzi nami!

Takmer tridsať našich nových kolegov sa v tomto mesiaci stretlo s predsedom predstavenstva Romanom Gonom a ďalšími vrcholnými predstaviteľmi ZSSK CARGO na spoločných raňajkách v Bratislave (14.9.) a v Košiciach (29.9.).


Osobné privítanie, ako aj samotné spoločné stretnutie v neformálnej atmosfére bolo príjemnou chvíľou, ktoré ocenili všetci zúčastnení. Rušňovodiči, vozmajstri, skladníci, zámočníci, ale aj vozňoví disponenti a manažéri rôznych oblastí - to sú pozície, na ktorých budú u nás pôsobiť nové tváre.


V rámci predstavenia spoločnosti a následnej diskusie sa "raňajkujúci" od vedenia spoločnosti dozvedeli viac o poslaní a víziách ZSSK CARGO, ale aj o príčinách aktuálnych "ťažkostí" a mediálnom obraze spoločnosti, o aktuálnej organizačnej štruktúre a ďalšej problematike, ktorá sa ich bezprostredne dotýka. V uvoľnenej diskusii si vedenie spoločnosti pospomínalo na svoje železničiarske začiatky, dotkli sa otázok činnosti konkrétnych profesií, hovorilo sa o motivácii nových zamestnancov, ktorí sa rozhodli pracovať pre ZSSK CARGO. Títo dostali od vedenia spoločnosti prísľub, že sa budeme usilovať byť dobrým a stabilným zamestnávateľom, ktorému záleží na jeho zamestnancoch na všetkých pozíciách.


Našim novým kolegom prajeme, aby sa u nás cítia príjemne a nech ich práca, ktorú si zvolili, dostatočne napĺňa.

© 2024 ZSSK CARGO - Všetky práva vyhradené
ZAYOmedia.com