Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.
ZSSK CARGO získala osvedčenia ECM

Aktuality

ZSSK CARGO získala osvedčenia ECM

ZSSK CARGO získala osvedčenia ECM – Osvedčenie zhody subjektu zodpovedného za údržbu a Osvedčenie zhody pre funkcie údržby. Naša spoločnosť získaním Osvedčení ECM potvrdzuje uznanie systému údržby subjektu zodpovedaného za údržbu (ECM) a externe zabezpečovaných funkcii údržby v rámci Európskej únie v súlade so Smernicou Európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/798 a s vykonávacím nariadením Komisie (EÚ) 2019/779. Osvedčenia ECM sú vydané na rozsah činností pre nákladné vozne, rušne a motorové jednotky. Splnili sme všetky požiadavky certifikácie a ostávame aj naďalej najväčším poskytovateľom služieb ECM na Slovensku z hľadiska početnosti nákladných vozňov a rušňov registrovaných v Národnom registri vozidiel.

Galéria

Prihláste sa na odber noviniek ! Ozvite sa nám! Newsletter

Kontakty

Opýtajte sa nás

Informačná povinnosť k službe Infoservis "Opýtajte sa nás"

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.

Tomášikova 28B 821 01 Bratislava
IČO: 35914921 IČ DPH: SK2021920065 OR: Okresný súd Bratislava 1,
Oddiel Sa, vložka č. 3496/B