Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.
K situácii na Ukrajine

Aktuality

K situácii na Ukrajine

Tok tovaru po koľajniciach cez slovensko-ukrajinskú hranicu zatiaľ pokračuje bez prerušenia. V predchádzajúcom období sme nezaznamenali žiadne obštrukcie pri prepravách cez naše prekladiská, ani k nám nepostúpila informácia o zastavení cezhraničnej dopravy.  ZSSK CARGO zabezpečuje dopravu tovaru, ktorý smeruje od našich ukrajinských susedov, len na území Slovenska. Vlaky, respektíve vozne s tovarom, preberáme až na našom území, kam ich dovezú ukrajinské železnice (Ukrzaliznica). Situáciu priebežne monitorujeme a podľa aktuálnych okolností budeme prijímať adekvátne kroky.

Galéria

Prihláste sa na odber noviniek ! Ozvite sa nám! Newsletter

Kontakty

Opýtajte sa nás

Informačná povinnosť k službe Infoservis "Opýtajte sa nás"

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.

Tomášikova 28B 821 01 Bratislava
IČO: 35914921 IČ DPH: SK2021920065 OR: Okresný súd Bratislava 1,
Oddiel Sa, vložka č. 3496/B